ZÁSADY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

Pokiaľ ste návštevníkom nášho blogu neobsedíme, odoberateľom newsletter a noviniek z nášho blogu, poskytujete nám svoje osobné údaje (emailovú adresu, meno, priezvisko,…)

My Vaše údaje spracovávame a sme za ich bezpečnosť zodpovední!

Sľubujeme, že vaše údaje dostatočne chránime a podriaďujeme sa požiadavkám Nariadenia o ochrane osobných údajov (GDPR).

Momentálne nepredávame žiadne produkty, nie ste teda našim zákazníkom, ale ste návštevníkom blogu.

SPRÁVCOM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV JE JANA HLINKOVÁ A MATEJ ZETOCHA

Správcom osobných údajov je Jana Hlinková narodená v Handlovej a Matej Zetocha narodený v Bojniciach, ktorí prevádzkujú webovú stránku neobsedime. Správcovia vaše údaje spravujú a určujú, ako dlho budú osobné údaje spracovávane a za akým účelom. Vyberajú tak ďalších spracovateľov, ktorých ku spracovávaniu využívajú.

AKÉ ÚDAJE SPRACOVÁVAME A PREČO

Vaše osobné údaje spracovávame predovšetkým preto, aby sme vám mohli poskytovať čo najkvalitnejší obsah a posielať materiály o našich zážitkoch k danej téme zdarma. Jednotlivé dôvody spracovávania:

  • Kontaktný formulár a komentáre,

V prípade, že sa rozhodnete kontaktovať nás s nejakou vašou otázkou prostredníctvom kontaktného formulára, odpoveď na túto vašu otázku vám pošleme na e-mail, ktorý nám do formulára vyplníte. Meno a priezvisko z kontaktného formulára nám slúžia na oslovenie. V komentároch pod článkami nám udávate meno a e-mail, pričom tieto údaje spracovávame znova na odpoveď a spätnú väzbu na vašu reakciu na náš obsah na webe.

  • E-mailové kampane a newsletter,

Ste čitateľom: E-mailom vám posielame novinky z ciest, akcie a zľavové kódy na nákup na iných eshopoch. Spracovávame váš e-mail, sledujeme, na čo klikáte v e-maily a aké typy e-mailov od nás otvárate, za účelom lepšieho výberu obsahu, ktorý by vás mohol zaujímať.

  • Súťaže a giveaways

Pokiaľ sa zúčastníte nejakej našej súťaže, spracovávame váš e-mail len za účelom kontaktovania v prípade výhry. Po skončení súťaže váš kontaktný údaj z našej databázy vymažeme, pokiaľ nám explicitne nepotvrdíte súhlas so zasielaním ďalších e-mailov.

  • Ebook

V prípade, že sa rozhodnete prihlásiť sa na odber elektronickej knihy k danej konkrétnej téme, ktorú my spracujeme, používame Váš e-mail za účelom zaslania Vám tohto ebooku (elektronickej knihy). Po zaslaní ebooku na Váš email, kontaktné údaje z databázy vymažeme, pokiaľ nám explicitne nepotvrdíte súhlas so zasielaním ďalších e-mailov.

Osobné údaje spracovávame po dobu trvania vášho súhlasu, najdlhšie však 10 rokov of udelenia súhlasu alebo poslednej objednávky.

PREDÁVANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV TRETÍM OSOBÁM

Vaše údaje spracovávajú správcovia Jana Hlinková a Matej Zetocha s využitím ďalšieho spracovateľa Websupport, s.r.o. z oblasti platformy WordPress, na ktorej je blog neobsedime vedený.

Aby sme mohli merať, ako sa vám na našom blogu páči, kde trávite najviac času a kam klikáte, používame ďalších poskytovateľov služieb pre určité spracovateľské operácie.

Sú to:

Google – Google Analytics pomocou kódu

Facebook – FB Pixel pomocou meriaceho kódu.

AKO NÁS MôŽETE KONTAKTOVAŤ

Nech už na nás máte akúkoľvek otázku alebo požiadavku, môžete nás kontaktovať na e-mailovej adrese: neobsedimeblog@gmail.com.

PREDÁVANIE VAŠICH DÁT MIMO EURÓPSKU ÚNIU

Vaše dáta spracovávame výhradne v Europskej únii alebo v krajinách, ktoré zaisťujú rovnakú úroveň ochrany na základe rozhodnutia Európskej komisie.

VAŠE PRÁVA V SÚVISLOSTI S OCHRANOU OSOBNÝCH ÚDAJOV

V súvislosti s ochranou osobných údajov máte niekoľko práv. Pokiaľ budete chcieť niektoré z týchto práv využiť, prosím, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: neobsedimeblog@gmail.com.

Máte právo na informácie, ktoré si práve teraz čítate.

Vďaka právu na prístup nás môžete kedykoľvek vyzvať a my vám do 30 dní doložíme, aké vaše osobné údaje spracovávame a prečo.

Pokiaľ sa u vás niečo zmení alebo považujete svoje osobné údaje za neaktuálne alebo
neúplné, máte právo na doplnenie a zmenu osobných údajov.

Právo na obmedzenie spracovávania môžete využiť, pokiaľ sa domnievate, že spracovávame vaše nepresné údaje, domnievate sa, že ich spracovávame nezákonne, ale nechcete všetky údaje zmazať alebo pokiaľ ste vzniesli námietku proti spracovaniu.

Právo na vymazanie (byť zabudnutý)

Vašim ďalším právom je právo na vymazanie z databázy. Nechceme na vás zabudnúť, ale pokiaľ si to budete priať, máte na to právo.

V takom prípade vymažeme všetky vaše osobné údaje zo svojho systému aj zo systému všetkých dielčích spracovateľov a záloh. Na zaistenie práva na vymazanie potrebujeme 30 dní.

Odhlásenie zo zasielania newsletter a obchodného zdelenia

E-maily s inšpiráciou a článkami vám zasielame, ak ste náš zákazník na základe nášho oprávneného záujmu.

Pokiaľ zákazníkom ešte nie ste, posielame vám ich len na základe vášho súhlasu. V oboch prípadoch môžete ukončiť odber našich e-mailov kliknutím na odhlasovací odkaz v každom zaslanom e-maily.

MLČANLIVOSŤ

Sme povinní zachovávať mlčanlivosť o osobných údajoch a o bezpečnostných opatreniach, ktorých zverejnenie by ohrozilo zabezpečenie vašich osobných údajov. Táto mlčanlivosť pritom trvá aj po skončení záväzkových vzťahov s nami. Bez vášho súhlasu vaše údaje žiadnej inej tretej strane nevydáme.

Tieto Zásady ochrany osobných údajov nadobúdajú účinnosť 25.5.2018

Za blog neobsedime,

Jana Hlinková a Matej Zetocha